خانه / اخبار زرین / رازق نسخه ۲٫۴٫۰ منتشر شد
تصویری از رازق - صفحه اصلی

رازق نسخه ۲٫۴٫۰ منتشر شد

dashboard

معرفی رازق

رازق کارهای اداری و گروهی را آسان و دلچسب  می کند. رازق یک نرم‌افزار خودکارسازی (اتوماسیون) اداری هوشمند و مدرن ایرانی است. نرم افزاری که قرار است دست یار کسب وکار ها باشد(سایت ساز، حسابرسی، ساعت کاری، بایگانی، برنامه ریزی، ارسال پیام، ارسال پیامک، ارسال ایمیل، فروشگاه، انبارداری، و…) به علاوه سرویس وب رایگان!

سامانه رازق بیش از ۲۰ زیرسامانه دارد که مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از: چرخه اداری، حسابداری، ساعات کاری، برنامه­ ریزی، مدیریت مشتری، سایت ساز، پیام‌رسانی پیامکی و ایمیلی و داخلی و … .

معماری پیشرفته و مدرن رازق به آن اجازه می‌دهد تا سایر توسعه‌دهندگان نیز بتوانند برای رازق یک زیرسامانه طراحی کنند. رازق قابلیت توسعه و شخصی‌سازی دارد.

ظاهر کاربری رازق زیبا و ساده طراحی‌شده است. رازق به‌صورت پیش‌فرض بیش از ۱۵ قالب ظاهری متفاوت برای سلایق متفاوت دارد. همچنین سایر طراحان نیز می‌توانند ظاهر نرم‌افزار خود را طراحی کنند و قالبی به نام خود بسازند.

رازق آن‌قدر تواناست که هر کاری را که از آن انتظار دارید انجام دهد و آن‌قدر ساده است که همه افراد بتوانند با آن کار کنند. سادگی در عین توانایی از ویژگی‌های رازق است.

قدرت پردازش بالای رازق از معماری پیشرفته آن نشأت می‌گیرد. بدون احساس کندی و با سرعت‌بالا اطلاعات میلیون‌ها نفر را پردازش کنید!

رازق هوشمند است. ورود اطلاعات ناصحیح را به شما گوشزد می‌کند. هنگام اجرای عملیات غلط توسط کاربر او را به سمت اجرای صحیح هدایت می‌کند و هنگام انجام کار منعطف است.

رازق برای فارسی‌زبانان طراحی‌شده است،( اما سایر زبان‌ها ازجمله انگلیسی، عربی و … نیز پشتیبانی می­کند) پس تاریخ جلالی و زبان فارسی را به‌خوبی پشتیبانی می‌کند.

رازق اصول طراحی ظاهر کاربری را رعایت کرده است. ظاهر کاربری جذاب و ساده و درعین‌حال توانا. رازق علاوه بر دستگاه‌های معمولی دستگاه‌های تاچ (مالشی) را هم پشتیبانی می­کند.

امنیت رازق ستودنی است. استفاده از رمزنگاری پیشرفته و پیچیده، تعریف سطوح دسترسی مختلف. ثبت خودکار رخدادها و انتقال امن داده‌ها از ویژگی‌های رازق است. در رازق با خیال آسوده کارکنید و به کسب‌وکار خود برسید.

رازق در تمامی سیستم‌عامل‌ها قابل‌اجراست. از اکثر پایگاه داده پشتیبانی می‌کند.

رازق از تمامی مرورگرها و رایانه‌ها و تبلت ها و تلفن‌های همراه هوشمند پشتیبانی می‌کند.

توضیحات معرفی و راهنما در قالب PDF نیز اینجاست (حتما یک نگاه به آن بیاندازید!):

دانلود PDF

در زیر تصاویری از رازق را مشاهده می کنید:

works

site

nav login

razegh method 10

بخش حسابداری رازق نیز در حال توسعه است.

برای اطلاعات بیشتر و یا سفارش محصول به اینجا مراجعه کنید ویا با شماره  02188145374 تماس حاصل فرمایید.

پایان

این مطلب هم یک نگاه بیاندازید

ابزاری به نام ابجد

معادل ابجد اسم ها و عبارات خود را به صورت آنلاین حساب کنید! ابزاری جدید …